Technologie

Wózki magazynowe do uniwersalnego i specjalnego użytkowania

Wózki magazynowe można spotkać w hurtowni, magazynie, zakładzie przemysłowym, w zwykłym sklepie, w gospodarstwie domowym (korzysta się z nich np. podczas przeprowadzek) i rolniczym. To niezbędne wyposażenie w miejscach, w których istnieje zapotrzebowanie na przemieszczenie w pozycji poziomej ładunku na niewielki dystans. Taki wózek magazynowy obsługuje jeden człowiek (pracownik albo właściciel).

Różne typy wózków magazynowych

W naszym asortymencie wózków magazynowych https://e-hak24.pl/magazyn/wozki znajdą Państwo różne typy wózków. Do przewożenia palet służą wózki paletowepaletowe masztowe, panelowe nożycoweWózki taczkowe umożliwią przewiezienie różnych towarów (podobnie jak wózki ramowe, kontenerowe i platformowe). Z kolei wózkami spawalniczymi można przetransportować butlę gazową. Do załadowania beczek mamy specjalne wózki beczkowe. W naszej ofercie są jeszcze wózki  półkowedo nietypowych zastosowań oraz wózki transportowe pod palety, beczki, pudła oraz skrzynie. Dostępne u nas wózki magazynowe można podzielić na dwa rodzaje: o uniwersalnym zastosowaniu i do specjalnego przeznaczenia (np. spawalnicze czy beczkowe). Nasz sprzęt wykonany został z wysokiej jakości materiałów. Wózki są odporne na niekorzystne warunki pogodowe, które mogą powodować rdzę i korozję. Są również bardzo mocne i trwałe, nie odkształcają się pod wpływem zamierzonych i niezamierzonych nacisków mechanicznych.

Nasi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży wózków magazynowych pomogą Państwu wybrać taki wózek, jakiego potrzebujecie i który spełni Wasze oczekiwania. Możecie Państwo liczyć na naszą pomoc i porady w wyborze odpowiedniego sprzętu. Udzielimy wszelkich informacji, nie tylko technicznych. Oferujemy wózki w atrakcyjnych cenach i zapewniamy błyskawiczną dostawę na wskazane przez Was miejsce. Zapraszamy do kontaktu z nami i do naszego sklepu.

Komentarze z Facebooka

Facebook