Różne

Wesele styl boho

Wesele w stylu boho to ostatnio silny trend. Jest to styl, który pozwala na bardzo wiele – można zaszaleć z kolorami, wzorami czy dekoracjami!

Wesele styl boho – jak zorganizować?

Decydując się na wesele boho pamiętaj o wygodzie i luzie. Jest to styl wywodzący się z artystycznej bohemy, dlatego dominują tu luźne formy, fantazja i kreatywność. Boho łączy w sobie różne faktury i materiały. Frędzle, pióra, koronki i kolorowe kwiaty. Co więcej, warto rozważyć wzory kwiatowe, etniczne, geometryczne czy folkowe.

Wesele styl boho, kolory i dekoracje

Styl boho to połączenie wielu kolorów, natomiast warto zachować umiar. Rozważ połączenie bieli z 2 maksymalnie 3 innymi kolorami, wtedy będziesz miała pewność, że nie przesadzisz. Wesele styl boho kojarzy się również z wyrazistymi barwami, takimi jak miedź, szmaragd, kobalt czy szafir. Jest to styl, na który zazwyczaj decydują się Pary, które nie chcą sztywnego, wystawnego przyjęcia i zdecydowanie wolą luźną atmosferę i swojski klimat. Dlatego warto postawić na inne dekoracje niż na standardowym wesel. Idealnie sprawdzą się tu plecione łapacze snów, kolorowe wstążki czy frędzle. Nie może zabraknąć świeżych kwiatów, najlepiej tych polnych. Cudowny klimat wprowadzą lampiony, świece czy dekoracyjne lampki rozwieszone w miejscu wesela boho.

Garnitur i suknia ślubna boho

Aby zachować spójność, warto pamiętać również garniturze i sukni w stylu boho. Pan Młody może odejść od standardowego czarnego lub ciemno granatowe garnitury i postawić na jaśniejsze kolory czy nawet kratę. Natomiast Panna Młoda niech zdecyduje się na zwiewną suknię  z delikatnego materiału, zdobioną koronkami, frędzlami i nawet z dodatkiem koloru! Obowiązkowo kwiaty we włosach.

 

Komentarze z Facebooka

Facebook