Różne

Torebka damska listonoszka – must have

Dlaczego musisz ją mieć przeczytaj koniecznie. Torebka listonoszka to nie wytwór ostatnich lat, raczej torba z tradycjami. Sama nazwa naprowadza nas na jej korzenie. Dzisiejsza damska torebka listonoszka to elegancka i paktyczna wersja wcześniejszych „pracujących” modeli. Początkowo listonoszki nosili listonosze , w końcu ktoś dostrzegł drzemiący w niej potencjał i od wielu lat z właściwą sobie nonszalancją jest kultowym dodatkiem do wielu stylizacji.

DAMSKA LITONOSZKA, DO CZEGO NOSIĆ?

Może być w stylu boho połączona odpowiednimi dodatkami i kolorem ,także elegancka jeśli jest trochę mniejsza. Poręczna i wygodna. Duża i pojemna, miękka i usztywniana.  Listonoszka skórzana jak kobieta ma wiele twarzy. Pomyśl jak łatwo można wyróżnić się z tłumów wieczorem gdy większość pań na ta okazje wybiera kopertówką, a TY zamiast tej już zbyt popularnej wersji wybierzesz małą elegancką listonoszkę. Nie tylko będzie inna ale z pewnością wygodniejsza .Nie musisz jej trzymać w dłoni, posiada wygodny pasek który pozwoli zapomnieć o pilnowaniu torebki. Warto też mieć klasyczną listonoszkę kolor do wyboru, wspaniale sprawdzi się czarna ale jeszcze lepiej czerwona lub bordo szczególnie do jesiennych stylizacji.

DAMKA TOREBKA LISTONOSZKA A DETALE

Detale mogą zmienić wszystko. Jeśli chcesz by twoja torebka listonoszka była jeszcze bardziej wieczorowa wystarczy wybrać taka która zamiast paska ma łańcuszek . Z pewnością doda to kreacji elegancji i tajemniczości. Listonosze na co dzień można ozdobić skórzanym chwostem przypinanym na przykład do paska lub pomponem. Bardzo ciekawie wyglądają także z dużą charakterystyczna klamrą. Można tez wybrać damską listonoszkę z klapką wykonaną z innej skóry ,może o strukturze skóry węża lub krokodyla.

Komentarze z Facebooka

Facebook