Zdrowie

Powody, dla których warto zdecydować się na zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej

Radiofrekwencja Mikroigłowa łączy najnowszą generację technologii mikroigłowej z częstotliwością radiową oraz sprawdzoną nieinwazyjną metodą napinania skóry. Ten skuteczny zabieg szybko i skutecznie redukuje drobne zmarszczki, blizny, rozstępy i inne przebarwienia, a także podnosi i ujędrnia łagodne zwiotczenia skóry, przywracając jej gładszy i bardziej młodzieńczy wygląd.

Powody, dla których pokochasz Radiofrekwencję Mikroigłową:

1. Szybko zobaczysz rezultaty

Zintegrowana energia radiofrekwencji przyspiesza produkcję kolagenu i napinanie skóry, a igły tworzą w skórze niewidzialne “mikrokanaliki”, które sprawiają, że poprzez gojenie się skóra staje się jeszcze bardziej napięta i odmłodzona.

2. Przeciętny pacjent uzyskuje optymalne rezultaty już po trzech zabiegach.

Większość pacjentów zauważa znacznie gładszą, bardziej miękką i młodziej wyglądającą skórę, a także poprawę napięcia i tekstury skóry już po jednym zabiegu. Oznacza to, że możemy osiągnąć optymalne rezultaty już po trzech sesjach (większość innych opcji mikroigłowania wymaga do sześciu zabiegów). Sprawdź: Radiofrekwencja mikroigłowa Sosnowiec

3. Napina skórę lepiej niż inne opcje mikroigłowania

Podczas gdy mikronakłuwanie już pomaga ujędrnić strukturę skóry, dodanie energii radiofrekwencji przenosi napinanie skóry na inny poziom. Oznacza to, że radiofrekwencja mikroigłowa jest doskonałą, niewymagającą przestojów opcją do napinania zwiotczałej skóry wokół powiek, policzków lub szyi.

4. Doskonale nadaje się do minimalizowania rozstępów, blizn potrądzikowych i dużych porów

Jeśli masz rozstępy, prawdopodobnie wiesz, jak trudno jest znaleźć skuteczne leczenie dla nich! Budująca kolagen “para mocy”, jaką jest radiofrekwencja mikroigłowa, pomaga wzmocnić i poprawić teksturę skóry z rozstępami. Pomaga również w przypadku innych powszechnych wad naskórnych, takich jak blizny potrądzikowe i duże pory, przywracając gładszy, bardziej równomierny wygląd.

5. Radiofrekwencja mikroigłowa może odmładzać również dłonie, szyję i dekolt.

Możemy dostosować głębokość mikroigłowania, aby bezpiecznie ujędrnić i wygładzić cieńszą skórę na dłoniach, szyi i klatce piersiowej, które często również potrzebują odrobiny odmłodzenia.

Komentarze z Facebooka

Facebook