Zdrowie

Endermologia – przeczytaj to zanim zdecydujesz się zabieg

lekarz endermologii

Cellulit to kolejny problem, z którym zmaga się dbająca o urodę współczesna kobieta. Możesz go mieć niezależnie od swojej wagi i budowy ciała. Cellulit jest tak powszechny, że badania wykazują, że ma go około 80-90% kobiet.

 

Jeśli szukasz sposobów na pozbycie się cellulitu, zwiotczałej skóry i innych tego typu problemów, z pewnością natknęłaś się na endermologię jako jedną z najpopularniejszych metod na gładką skórę. Ta francuska technologia jest znana od dziesięcioleci i nie bez powodu jest popularna nawet wśród wielu gwiazd.

 

Możesz mieć jednak pewne obawy związane z tym zabiegiem. Czy to naprawdę działa? Czy jest tego wart? Porozmawiamy o tych i innych wątpliwościach, które możesz mieć odnośnie zabiegu endermologii. Zapoznaj się z nimi, aby uzyskać więcej jasności, zanim zarezerwujesz swoją pierwszą wizytę z lipo-masażem.

 

Zanim zaczniemy – z pewnością, jeśli szukasz w Polsce salonu zajmującego się zabiegami endermologii, natknęłaś się na miasto Sosnowiec. Nic dziwnego – miasto to znane jest z wielu fachowców zajmujących się medycyną estetyczną, w szczególności endermologią.

 

Endermologia – czy to zadziała?

 Twoje ciało jest wyjątkowe; każdy reaguje na zabiegi inaczej. Tak więc, chociaż nie można zagwarantować rezultatów, statystyki mówią, że dziewięćdziesiąt procent ludzi znalazło pozytywne rezultaty zabiegu.

 

Reklama: endermologia sosnowiec

 

Endermologia – czy to pomoże mi schudnąć?

 W niewielkim stopniu. Lipo-masaż jest ukierunkowany na redukcję cellulitu i zwiotczałej skóry. Uzyskasz więc ujędrniony wygląd skóry. Jednak nie pomaga on zbytnio w utracie wagi.

 

Jeśli jesteś już w programie odchudzania, zabieg endermologii może pomóc w zmniejszeniu obwisłości skóry spowodowanej szybką utratą wagi, jeśli jest wykonywany regularnie podczas programu odchudzania.

 

 Jeśli głównym problemem jest utrata wagi, można połączyć ten masaż z programem zdrowego odchudzania, aby ujędrnić skórę podczas odchudzania z zastosowaniem zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych.

 

Zabieg może spowodować nieznaczne zmniejszenie wymiarów obwodu ciała, a tym samym sprawić, że poczujesz się dobrze ze swoimi osiągnięciami.

Komentarze z Facebooka

Facebook