Nieruchomości

Czy warto kupić mieszkanie od dewelopera?

Kupno mieszkania od dewelopera czy na rynku wtórnym? Te pytanie zadaje sobie większość osób planujących zakup swoich czterech kątów.  Dziś podpowiadamy dlaczego warto przyjrzeć się ofercie deweloperów i jakie są plusy lokalu z rynku pierwotnego. Sprawdź: Mieszkania deweloperskie Bydgoszcz

Nie ulega wątpliwości, że zakup mieszkania to niezwykle ważna decyzja i ogromna inwestycja. Przecież większość osób będzie musiała związać się kredytem na przynajmniej kilkunastoletnim kredytem. Z tego powodu wszystko powinno być dobrze przemyślane. Mieszkanie powinno spełniać wszystkie nasze potrzeby związane – funkcjonalność, lokalizacja, infrastruktura osiedla.

Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do rynku wtórnego, mieszkanie od dewelopera możesz dostosować do swoich potrzeb. Oferta rynku pierwotnego jest niezwykle szeroka. W Bydgoszczy na większości osiedli powstają nowe bloki. W tej kwestii króluje Fordon, gdzie jest jeszcze sporo miejsca do zagospodarowania. Dostępne są niemal wszystkie metraże – od mini kawalerek po duże apartamenty. Przy mieszkaniu deweloperskim istnieje możliwość wybrania odpowiedniego rozkładu i dostosowania go pod swoje potrzeby. Chodzi przede wszystkim o wydzielenie mniejszych pomieszczeń, takich jak spiżarnia, garderoba czy stworzenie dużego salonu z aneksem kuchennym. Wprowadzanie tego typu zmian możliwe jest jeszcze na etapie realizacji inwestycji, bez konieczności późniejszych remontów.

Jest wiele firm deweloperskich na rynku, które oferują kupującym możliwość całkowitego wykończenia wnętrz. Do takiego mieszkania można wprowadzić się praktycznie natychmiast. Takie rozwiązanie ma dwa podstawowe plusy – nie martwimy się o materiały i firmy remontowe oraz zaoszczędzamy mnóstwo czasu. Dodatkowo całej realizacji dopilnuje przedstawiciel dewelopera.

Komentarze z Facebooka

Facebook