Zdrowie

Botoks – czego możesz się po nim spodziewać?

Lekarz medycyny estetycznej - specjalista od botoksu trzymający w ręku stetoskop

Głębokie zmarszczki, które powstały na twarzy mogą sprawić, że wyglądasz starzej, jesteś zła, kiedy nie jesteś, lub zmęczona nawet po dobrze przespanej nocy. Linie zmarszczek między oczami mogą sprawić, że będziesz wyglądać surowo lub gniewnie. Kurze łapki wokół oczu mogą dodać Twojej twarzy kilku lat. Linie na czole i zmarszczki między brwiami to jedne z najbardziej widocznych oznak starzenia się.

To wszystko brzmi strasznie i zapewne zastanawiałaś się nad użyciem botoksu – w takim wypadku prawdopodobnie wpisałaś w wyszukiwarkę hasło: “botoks Świecie”.

Sprawdź: botoks Świecie

W miarę używania mięśni twarzy do ekspresji, jedzenia i mówienia, mięśnie rozszerzają się i kurczą, co sprawia, że linie i bruzdy stają się bardziej widoczne. Minimalnie inwazyjną, krótką procedurą, która poprawia zmarszczki i nadaje bardziej młodzieńczy wygląd, są zastrzyki z botoksu.

 

Czym jest botoks?

Jest lekiem, który lekarz wstrzykuje w mięśnie twarzy, aby tymczasowo wygładzić zmarszczki na czole, kurze łapki i bruzdy między brwiami. Botoks zatrzymuje sygnały nerwowe, które nakazują mięśniom twarzy kurczyć się i rozszerzać, dzięki czemu twarz staje się gładsza, wygląda młodziej, bardziej przyjaźnie i mniej zmęczona.

 

Zalety dobrego kandydata

Jesteś dobrym kandydatem do zastosowania Botoksu, jeśli chcesz zmniejszyć lub wyeliminować:

  • Pionowe linie między brwiami
  • Bruzdy na czole
  • Kurze łapki wokół oczu
  • Zmarszczki podbródka
  • Pionowe zmarszczki na szyi
  • Linie uśmiechu wokół ust

Wielu specjalistów poleci Ci botoks na powyższe dolegliwości, jednak dla zupełnej pewności skontaktuj się ze specjalistami z Świecia. Tylko wtedy możesz mieć pewność co do właściwego osądu.

 

Komentarze z Facebooka

Facebook