Home / Bez kategorii / – Za przodem napłynie zimne powietrze. Położeniami temperatura ubędzie z dnia

– Za przodem napłynie zimne powietrze. Położeniami temperatura ubędzie z dnia

Kolejne dni będą dużo chłodniejsze. Fala ochłodzenia potrwa nawet do 23 sierpnia. W środę będzie od momentu 17 do 23 st. C i popada w pełnym kraju. Od czwartku będzie nieco mniej opadów, mimo to nadal ozięble – mówił na antenie TVN24 prezenter aurze Tomasz Wasilewski.

Nad Polską włada wyżyna. Gwarantuje pogodną aurę, która sprzyja nagłym spadkom temperatury w nocy. Rekordowo niska temperatura była nad ranem Stuposianach – 3 st. C. W ciągu dnia gorączka dorośnie w ową stronę o ponad 20 stopni.

Nad Morzem Norweskim rozrasta się masywny niż, kto zmieni i zepsuje pogodę. Na niżu powstał chłodny front atmosferyczny, który w środę dotrze do Język polski a jak jeden mąż z nim zachmurzenie deszczu i ochłodzenie.

na dzień o 10 st. C – przestrzegł Wasilewski.

Przepowiedni pogody wskazują, że prawdziwa letnia pogoda nuże nie wróci.

– Owo będzie kilkudniowe silniejsze ochłodzenie a wygląda na to, że nadal temperatura nie wróci aktualnie do owej, jaką maci w poniedziałek. Tomasz Wasilewski pociesza jednak, iż możemy liczyć na „wrześniowe upały” na przełomie sierpnia a września czyli będzie pogodnie, ale nie gorąco.

O admin

Sprawdź także

Wyszukujemy antenę do odbioru telewizji naziemnej

Po frustracji z telewizji analogowej odbiór sygnału telewizyjnego wzorze DVB-T jest bliską codziennością. Przejście na …