Home / Ciekawostki / W oparciu o jej mniemanie eBay osiągał się specjalizować nadal w internetowych aukcjach i płatnościach, a

W oparciu o jej mniemanie eBay osiągał się specjalizować nadal w internetowych aukcjach i płatnościach, a

W podłożu o jej odczucie eBay liczył się specjalizować dalej w internetowych aukcjach i płatnościach, a „Google planowała stanowić zdecydowanie przede wszelkim wyszukiwarką”. Następnie po tym wywiadzie Google wprowadziło system bezpiecznych płatności Checkout i odkryło ambitne cele stworzenia Google Base. eBay odpowiedział wprowadzeniem zakazu stosowania z Google Checkout dla domowych użytkowników, mętnie wyjaśniając, iż obecne wyłącznie pomoże sprzedawcom wydających przez PayPal przy finalizowaniu transakcji. 
Dodatkowo eBay przedstawił już oficjalnie podstawowe warunki dla pozostałych sprzedających, według jakich wymagają oni przy transakcjach przyjąć PayPal lub mieć z umowy kredytowej – wyjaśniając to warunkami bezpieczeństwa . Tegoż jedynego dnia Google ulokowało na ostatecznej cesze Checkout reklamę nowej oferty mienia z zespołu płatności, za określoną opłatą, stanowiącą zaledwie 10 dolarów. Na jednym spośród opiniotwórczych blogów IT, skomentowano te służenia tak : „powyższe fakty informują o definitywnym końcu rozejmu między obiema firmami”. 
Iż taka umowa była, dowodzi przeciek jaki przedostał się do środowisk, który wystąpił od któregokolwiek z dyrektorów eBay przyznającego, iż z 2003 roku istniała nieformalna karta jego firmy z Google, na mocy której obie korporacje miały składać się całkowicie na osobistej realizacje a nie walczyć w składnikach, w jakich się wyspecjalizowały. Z obszarów dopuszczonych do zarządu Google dochodzą a informacje, iż nazwa pozwoliła tylko strategię obronną, bo wcześniej eBay dopuścił się do Yahoo, montując antygooglową umowę i ostrzegał o ustaleniu naszego organizmu kontekstowych reklam, konkurencyjnego dla AdSense. eBay stanowi w podbramkowej spraw gdyż oferta Google istnieje głęboko estetyczna cenowo, i zawsze są ogłaszane rozmaite kariery i motywacje mające przyciągnąć jak wysoce ważnych użytkowników PayPal. Doszło nawet do współczesnego, że dwustu wiodących sprzedawców z eBay napisało oficjalną petycję, potępiającą zawarty przez sieć aukcyjną zakaz używania Google Checkout. eBay zdobywa się stopniowo, iż będzie przedstawiał właściwie ogromny problem oraz każe się, że Google tę wojnę może skorzystać. Suma będzie naturalnie po innej konferencji IMA, gdzie eBay przedstawi podczas sesji naszą ofertę „New in 2007”, natomiast jego przeciwnik przez kilka pór będzie stawiał korzyści pochodzące z obsługi oraz stosowania z planowanych przez nich: Google Checkout, Google Base i wyszukiwarki produktów Froogle. Wirtualni sprzedawcy mogą spodziewać się zaciętej walk pomiędzy spółkami natomiast liczyć nadzieję, że przyniesie więc dla nich dopiero i zdecydowanie korzyści.

O admin

Sprawdź także

Tort jest ciastem okazjonalnym. Sporadycznie ktoś niebawiący się cukiernictwem kwalifikuje się na rozpoczęcie wyzwania

Reklama: Alejki ślubne Bydgoszcz Tort jest ciastem okazjonalnym. Sporadycznie ktoś niebawiący się cukiernictwem kwalifikuje się …