Home / Nowe technologie / Tesla Motors toż z pewnością sama spośród najbardziej oryginalnych firm działających obecnie.

Tesla Motors toż z pewnością sama spośród najbardziej oryginalnych firm działających obecnie.

Tesla Motors więc spośród pewnością jedna spośród najbardziej oryginalnych firm działających obecnie. Jej elektroniczne samochody zmieniły rozwiązanie w który patrzymy na tego sposobu pojazdy, a dbanie o naturalne miejsce jest godne pozazdroszczenia i naśladowania. Prezes Tesli – Elon Musk – podzielił się tak ze światem swoją wizją na tamta lata prace firmy, a przedstawiana jego słowami przyszłość zapoznaje się zaskakująco. 

Poza samochodami elektrycznymi przeznaczonymi dla mas, Tesla będzie świadczyć również ciężarówki oraz autobusy. One także napędzane będą energią elektryczną i staną się w cali autonomiczne. Sprawić wtedy zajmuje, że transport produktów też wszystkich będzie wydajniejszy i wygodniejszy. Liczby nowe produkty Tesli mają zostać zaprezentowane obecnie w następnym roku. Oprócz wielkogabarytowych pojazdów Musk chce sprzedawać mniejsze, mające być do rozwożenia paczek i podobnych zadań. 

Musk pamięta te plany połączone z obecnie sprzedawanymi samochodami. Przechodząc na pomocy fakt, że przeciętnie wszystek spośród nas ma ze bliskiego pojazdów przez 5 do 10% dnia, Musk chce zaoferować możliwość udostępniania aut gdy będziemy np. w produkcji, zaś one będą być bezczynnie na parkingu. Jest zatem stanowić dodatkowe dzięki funkcji czasowego udostępnienia swojego samochodu flocie Tesli, która będzie podawać usługi podobne do Ubera, a z wykorzystaniem autonomicznych pojazdów. Umożliwi to właścicielom samochodów produkowanych przez Muska na zarabianie na nich, co w ścisłym stopniu uatrakcyjni ofertę.

Ważny składnikiem postu Muska jest całkowite uniezależnienie się fabryki GigaFactory od energii elektrycznej wynikającej z paliw kopalnych. Prezes Tesli chce, gdyby jego fabryka zasilana ubiegła w 100% energią słoneczną, i tym stanowisku pomóc jest zakupiona niedawno przez Teslę firma SolarCity angażującą się produkcją paneli słonecznych.

Zdradzone właśnie plany Elona Muska na dola Tesli są bardzo dumne i każe się, że bardzo będzie je dokonać. Jednak Musk nie raz już udowodnił, że słowo „niemożliwe” nie wybiera się w jego słowniku. Z wielką ciekawością czekamy więc na wcielenie w działanie obiecanych dziś nowości.

O admin

Sprawdź także

Efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa chce w znacznej mocy od sposobu zarządzania

Reklama: https://syneo.pl Efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa zależy w olbrzymiej sile z tego, w jaki forma prowadzi …