Home / Wesela / Na mierze zdrowego rozsądku balansują pomysły na ostatnie, jak zaskoczyć weselnych gości.

Na mierze zdrowego rozsądku balansują pomysły na ostatnie, jak zaskoczyć weselnych gości.

Reklama: Zespół weselny Kutno

Na mierze zdrowego rozsądku balansują poglądy na ostatnie, jak zacząć weselnych gości. Powiedzieć sakramentalne „tak” to dla wielu ekstremalne wyzwanie, ci, którym również wtedy nie wystarczy – szukają wrażeń. Niestety, nie zawsze dobre ceremonie rzucają się happy endem.

Plany na ostatnie, jak uatrakcyjnić szczęście są domeną nie tylko nowożeńców, jednak też ludzi. Wtedy oczywiście jedyny spośród gości postanowił zrobić niespodziankę małym oraz skoczyć z motolotni ze spadochronem. Niestety spadochron nie rozluźnił się. Po upadku, w losie dużym mężczyzna przybył do szpitala. Skończył z warunku skutków stresu wielomiejscowego.

Równie tragiczne wspomnienia z dnia naszego ślubu będą uznawali nowożeńcy z Dukli koło Krosna. Tu atrakcją nosił stanowić przelot awionetki. Celem lotu było zrzucenie wiązanki dla panny młodej. Maszyna podzieliła się, pilot padł na tle.

Na weselach i ślubach jeszcze nierzadko zdarzają się nieszczęśliwe wypadki. Powód – na tenże atrakcyjny dzień młodzi szukają nowych atrakcji. Ryzyko często rzuca się niemniej nie sukcesem, a druzgocącą porażką.

Jak dokonuje socjolog, ekstremalne projekty to przejaw dążenia do sławy. Oddaje to „społecznym genem potrzeby osiągania”.

Więc także na popularności zyskują śluby w stopniu nieważkości, także w samolocie, kiedy zaś na samolocie – choć tam niestety było zawiesić sakramentalne „tak”. Można także dostać się w czołgu natomiast na bungee. Dla tych, którzy nie lubią upałów istnieje te propozycja podwodna. Organizatorzy szczęść zajmują nic pracy, bo amatorów ekstremalnych zaślubin przybywa.

O admin