Home / Zdrowie i uroda / Lub da się uniknąć zmarszczek? Tak nie da się!

Lub da się uniknąć zmarszczek? Tak nie da się!

Reklama: Wypełnianie zmarszczek Bydgoszcz

Czy odda się uniknąć zmarszczek? Właśnie nie odda się! Przecież można ograniczyć proces ich występowania… Pierwsze zmarszczki pojawiają się u ślubnych w wieku 20-30 lat. Około 25. roku wzrastania stopniowo zanikają włókna kolagenowe płacące za elastyczność skóry. Jak należy wziąć po pierwszy krem przeciwzmarszczkowy, żeby jak najdłużej zachować młody wygląd?

Gdy ogranicza się aktywność fibroblastów w piłce, a synteza kolagenu i kwasu hialuronowego oraz metabolizm komórkowy ulega spowolnieniu, skóra zaczyna zostawiać swój młody wygląd. Stoi się cieńsza, sucha, pojawiają się na niej przebarwienia oraz podstawowe zmarszczki mimiczne. Dzieje się właściwie w wieku około 25 lat. Aby zapobiegać zmarszczkom, najlepiej skorzystać po kremy przeciwzmaszczkowe zaraz po 20. urodzinach. Środkiem do wyniku w potyczce z cechami starzenia są antyoksydanty oraz zapobieganie promieniowania UV. 

Działanie antyoksydantów liczy na neutralizowaniu wolnych rodników płacących za starzenie się skóry. Zalegają w formy witamin (A, C, E), składników mineralnych (cynk, miedź, selen, mangan), koenzymu Q 10, i również polifenoli (jagody, wiśnie, truskawki, maliny, czarna porzeczka, aronia).

Antyoksydanty łatwe są w kosmetykach na jasność zaś na noc. Warto uwzględnić je oraz w normalnym menu, które powinno stanowić różnorodne w morze oraz fioletowe owoce (m.in. jagody acai, dzika róża, aronia, bez czarny, borówki, żurawina, jeżyny, maliny, jagody, truskawki) i warzywa (m.in. karczochy, czosnek, czerwona kapusta, brokuły, kalafior, czerwone buraczki).

Publiczne są i suplementy diety anti-aging dostarczające niezbędnych antyoksydantów, których organizm chce na co dzień. 

Znaczny wpływ na starzenie się skóry, bo aż w 80% ma promieniowanie UV. Wbrew wtedy wszak niewiele osób rezygnuje z ciepłego relaksu na ciepłej plaży. Wielkie prawdopodobieństwo posiada i posiadanie z solarium, które traktuje moc naszych przyjaciół. Warto znać, że żaden krem przeciwzmarszczkowy nie jest w poziomie znieść skutków nierozsądnego otrzymywania z uroków słońca. Istotne jest dlatego zachowanie szczególnej ostrożności oraz właściwa ochrona skóry właściwymi kosmetykami z otwartymi filtrami. Nie swobodnie zapominać o pomocy twarzy. Jeśli szczególnie chce nam na opaleniźnie, najlepiej zainwestować w samoopalacze lub suszenie natryskowe. 

Dbajmy o indywidualną rolę już od wczesnych lat, bowiem dzięki temu praktycznie będzie można pozostawić młody wygląd, i swoja rola będzie dłużej żywa i sprawna.

O admin

Sprawdź także

Pielęgnowanie okolic oczu kremami to tylko wstęp projektu

Reklama: Botoks Bydgoszcz Pielęgnowanie okolic oczu kremami to dopiero wstęp projektu – ” Nie zamierzam …