Home / Bez kategorii / Kurtka i model budowy

Kurtka i model budowy

Wbrew pozorom, dobranie dobrej kurtki nic nie jest spokojne. Nie wystarczy bowiem wpaść do biznesu, zdjąć z wieszaka pierwszą kurtkę, która spotkała nam w spojrzenie oraz biec do kwoty.

stoprocent
kurtki stoprocent
Oczywiście samo niczym w przypadku innych ubrań, przy wyborze okrycia wierzchniego należy się dawać własnym klientem konstrukcje. Dzięki obecnemu będziemy znać, jaki typ czy składniki wybrać, a jakich się wystrzegać.
Typ konstrukcji “klepsydra” – szerokie ramiona, duży biust, wąska talia, szerokie biodra
Figura “klepsydra” owszem będzie oczekiwać w obcisłej, dopasowanej na całej długości, dłuższej kurtce. Wskazany jest pasek w talii, chociaż nie zawsze odpowiedni.
Rodzaj figury “jabłko” – szerokie ramiona, przestronny biust, szerokie biodra, bez wzięcia w talii
Ten standard figury ładnie oczekuje w wolniejszych kurtkach. Wydatny brzuch dobrze ukryje fason peleryny, i w losie mniejszego obszaru można przedstawić na pas, jaki “stworzy” wcięcie w talii.
Rodzaj konstrukcji “gruszka” – wąskie ramiona, niewielki biust, poniesienie w talii, szerokie biodra
Osoby o strukturze gruszki powinny znajdować kurtki ze zdobioną górą – wszelkie naszywki, zdobienia, pagony są tu mile widziane. Proporcje sylwetki wyrównają też większe rękawy. Przyczyni się również pasek lub zwężenie w talii, ale oddawać będzie i okrycie o kształtu peleryny.
Rodzaj konstrukcji “kielich” – szerokie ramiona, duży biust, wąskie biodra
Właściwym gatunkiem przy takim mężczyźnie postaci jest kurtka z niewielką górą, dekoltem również umacnianym dołem ze ściągaczem, więc tak nazywana “bombka”. Warto zwrócić uwagę, lub nie posiada poduszek lub pagonów, które rozwijają ramiona.
Typ konstrukcje “kolumna” – wąskie ramiona, niewielki biust, wąskie biodra
Tego wariantu konstrukcja wymaga kurtki, która nałoży jej kobiecych kształtów. Najodpowiedniejszy wybór to możliwej długości bądź upojne okrycie, z normalnym paskiem albo zwężeniem w okolicy talii.
Końcówka zimy toż niezły moment, aby rozejrzeć się za kurtką na ewentualny czas. W wielu sklepach są wyprzedaże kurtek zimowych. Potrafimy się tam zaopatrzyć w najaktualniejsze fasony zawinąć w dużo prostszych opłatach niż pewne.

O admin

Sprawdź także

Wyszukujemy antenę do odbioru telewizji naziemnej

Po frustracji z telewizji analogowej odbiór sygnału telewizyjnego wzorze DVB-T jest bliską codziennością. Przejście na …