Home / Bez kategorii / Kilka faktów na przedmiot chelatacji

Kilka faktów na przedmiot chelatacji

Chelatacja uzyskuje w Polsce coraz większe grono zwolenników. Technika ta zwykle używana istnieje w działaniu miażdżycy, a dodatkowo przy zatruciach metalami ciężkimi.

http://chelmed.pl/chelatacja

W który lekarstwo spełniana jest chelatacja oraz co warto na jej temat wiedzieć?
Na czym liczy chelatacja
Chelatacja liczy na wprowadzeniu do ustroju człowieka związku zwanego EDTA, czyli kwasu wersenowego, będącego kompleksowym aminokwasem, jaki rozpoczyna trwałe wiązania z metalami prostymi.
Nie rodzi on i żadnych substancji toksycznych ani nie przebywa w zmianie materii, a usuwany jest z systemu wraz z połączonymi metalami w rządu kilkorgu godzin od wejścia do układu.
Przed przystąpieniem kuracji
Przed chelatacją pacjentom wystawia się wykonanie pomiaru tętna oraz ciśnienia, badania dopplerowskiego tętnic obwodowych oraz badanie tętnic szyjnych.

Przebieg kuracji chelatacyjnej
Pacjent kierowany istnieje w postaw siedzącej bądź stojącej. Następnie jest mu podarowany płyn infuzyjny zawierający roztwór EDTA i różne witaminy. Poprzez chwila minut pacjent może mieć delikatny ból. Terapia zwykle podaje się z ok. 20-30 cykli, od 1 do 3 na tydzień, a wszelki wlew dożylny jest ok 3-4 godziny. Po zakończeniu cyklu pacjent powinien wypić ok. 1 lit płynu, aby umożliwić nerkom dokładne starcie ze złych związków.
Zastosowanie chelatacji
Jak mocno wspomniano, chelatacja jest często do działania zmian miażdżycowych oraz odtruwania układu z metali ciężkich. Ponadto ma zastosowanie w leczeniu takich schorzeń oraz przykładów, jak:
– dusznica bolesna,
– zaburzenia krążenia kończyn dolnych,
– zaburzenia krążenia mózgowego,
– sklerodermia,
– choroba Alzheimera,
– artrozy również następne wadzie reumatyczne,
– zwapnienie siatkówki oka,
– zaburzenia słuchu,
– migrena.
Chelatacja jest to gratką dla kilkorgu ludzi bezskutecznie zmagających się z wadami systemu krążenia. Dzięki niej intensywna część pacjentów że bawić się zdrowiem, jakiego nie umiały im zapewnić doskonałe metody działania.

O admin

Sprawdź także

Witamina D3, K2 albo dwa jedynym?

Okres jesieni i zimy więc etap kiedy istniejemy wzniesieni w ściślejszym stanie na zadanie witaminy …