Home / Bez kategorii / Kiedy świetnie się zakochać?

Kiedy świetnie się zakochać?

Czy istnieje świetny czas ku temu, żeby się zakochać? Może dać się to fantastyczne, przecież oczywiście! Co dobrze, badania naukowe rozmawiają o tym, iż wolno nie tylko wyliczyć szczególnie ułatwiający okres na zakochanie, a jeszcze wybrać optymalną godzinę na seks. Jako to dotyczy?

O aktualnym, iż jest idealny czas żeby się zakochać jest pozyskany dr. Micheal J.Breus chronobiolog i psycholog kliniczny. W jedynym spośród problemów wygląda na duży czynnik przydatny do zakochania (a również do otrzymania zdrowia, sprawności psychofizycznej również szeroko pojętego poczucia szczęścia). Jest owo podział dobowy człowieka. Naukowiec wydzielił cztery podstawowe rytmy: delfin, niedźwiedź, lew również wilk.

Delfin
Delfiny to rozsądni i odpowiedzialni introwertycy, przeważnie nerwowi, będący za toż trudną wiedzę. Istnieją więc pracowniki, jacy normalnie obchodzą się zmęczeni, jednak posiadają przy ostatnim nie spać do późnej nocy. Starają się współdziałać z odległa od niebezpiecznych sytuacji, nieprzerwalnie wyjeżdżają do rzetelności
i zadają szczególną uwagę na detale.

Niedźwiedź
Niedźwiedzie to ekstrawertycy, jacy z umiejętnością nawiązują kontakty, są uczciwi oraz niezwykli świata. Wówczas Owi, którzy kierują kilka drzemek, próbując wydłużyć czas rzeczywistej pobudki. Czują się senni aż do chwili obiadowej, i plasują się spać późno. Szanują sobie przede każdym znany własny komfort, ograniczając się pracownikami oraz problemami, jakie produkują im wiele satysfakcji.

Lew
Lwy toż specjalnie grube także sympatyczne osoby, potrzebne w popełnionych celach. Są wspaniałymi optymistami. Wstają zawsze wczesnym rankiem, przecież nie cierpią z bieżącego czynnika dyskomfortu. Ich kierunkiem w życiu stanowi pozostawienie właściwego zdrowia oraz wydolności seksualnej.

Wilk
Wilki toż postaci kapryśne, intuicyjne a niejednokrotnie pesymistyczne, tylko przy tym wysoce wydajne. Wtedy pany, jacy czują wstawać rano, o czym jednak informują otoczenie. Wilki lubią zagrożenie
a przeważnie wyszukują innych wrażeń. Toż wyraźnie otwarty ze wszelkich modeli.

Jeśli już wiesz jaki stanowi Twój rytm dobowy, dostrzeż jaka czas dnia będzie dla Ciebie najkorzystniejsza dla romantycznych uniesień.

Najmilsza chwila na zakochanie
Delfiny najczęściej zakochują się pod wieczór, lwy – z jednego rana lub w ważnej połowie dnia, niedźwiedzie – popołudniu lub wczesnym wieczorem, a wilki – późnym w wolnej chwili bądź nocą.

Co dobre, mechanizm ten zakłada się z trzech części: przyciągania, przywiązania również połączenia. Pierwsze dwa są połączone z hormonami.
Faza przyciągania – to współczesny punkt, jeśli odczuwasz wielką skłonność do innej osoby. Wsparte jest ostatnie na funkcjonowaniu feromonów – bezwonnych substancji tworzonych poprzez układ ślubne oraz przyjaciela. Badania naukowe dowiodły, że ich format jest najgodniejszy u kobiet podczas owulacji.
Faza przywiązania – to długotrwałe pragnienie wychodzenia z różną osobą, obecność jakiej mieści wzmożoną produkcję oksytocyny tzw. hormonu emocji we naturze.

Najlepsza epoka na seks
Przyznało się uważać, iż najzdrowszą koleją na prowadzenie emocje jest wieczór. To złe przekonanie. Jesteśmy to mniej stanowczy niż w procesu dnia, oraz poziom testosteronu u obu płci znacznie spada.

Dla delfinów najodpowiedniejszym sezonem na stosunek jest poranek, też jak dla lwów z aktualnym, że wymagają one kolejnych 15-20 minut na całkowite obudzenie się. Niedźwiedzie szczególnie przekonane do zabawek będą rankiem, od razu po przebudzeniu, a wilki tuż po śniadaniu.

O admin

Sprawdź także

Wyszukujemy antenę do odbioru telewizji naziemnej

Po frustracji z telewizji analogowej odbiór sygnału telewizyjnego wzorze DVB-T jest bliską codziennością. Przejście na …