Home / Wesele / Już wiele Par Młodych decyduje się na to, by wesele dać w języku dalekim od tego doskonałego.

Już wiele Par Młodych decyduje się na to, by wesele dać w języku dalekim od tego doskonałego.

Reklama: Zespół weselny Bydgoszcz

Obecnie wiele Par Młodych przyjmuje się na to, by wesele urządzić w języka dalekim od tego normalnego. Bankietowa sala, zero disco polo, jak najmniej balonów. „Urban wedding” to wesele, które kłóci się od klasycznych przyjęć. To nowy klimat miejski. W Polsce także można zauważyć taką myśl także to szybko z kilku lat. Jest ostatnie związane nie właśnie z samym wydarzeniem, a a spośród jego organizacją – wyszukaniem sali weselnej i dekoracji, doborem sukni i garnituru, wyborem repertuaru muzycznego oraz konferansjera. 

Oczekiwania

Osoby bawiące się organizacją takich wesel zgodnie podkreślają, że pary, które stanowią się na przygotowanie takiego przyjęcia przede każdym nie chcą muzyki disco polo. Chce im na grze wyszukanej, takiej, którą chcą również oni, jak również pracowniki. Równie ważne istnieje więcej, by na sali weselnej panowały odpowiednie warunki wizualne. Młode Pary oczekują profesjonalnych konferansjerów, którzy nie będą realizować tylko tradycyjnej roli wodzireja. Nowożeńcy rezygnują bezpośrednio spośród tego, co wiąże się z klasycznymi formami zabaw.

Oczywiście, nie chodzi tu o odejście z bogatych form zabaw będących integracji gości podczas wesela. Są one po prostu podawane w odmienny metoda. Nie brakuje tradycyjnych „pociągów” i zabaw „w kółeczku”, jednak podczas „urban wedding” wynikają one z jednej chęci biesiadników, nie są narzucone również nie łączą się z odciągnięciem jest od stołu.

Muzyka a urban wedding

Przyszłe Młode Pary przede wszystkim nie chcą muzyki disco polo. Dodaje się dla nich też prezencja didżeja też jego kultura słowa. W porządku posiłków, kiedy ludzie pracują przy stolach nie zabawia a teraz ich każda typowa przyśpiewka weselna, oraz na przykład stonowany chillout. Podczas tańców wybiera się rock’n’roll, klasyki z lat 80. i 90., czy najnowsze hity muzyki klubowej. Poza tym, znacznie dobro konsultują się nowe remiksy starych przebojów. 

Fantazyjność

„Urban wedding” przede wszystkim składa się na tym, by zorganizować wesele odchodzące od standardów. Chodzi o fantazję Pary Młodej, jaka może sobie zażyczyć, czego właśnie chce. Uroczystość charakteryzuje konwencja inna od zwykłej. Większość Par decyduje się na wybór domów o wysokim standardzie, ale równie często osoby takie wybierają miejsca tradycyjne, aby wzbudzić ciekawy kontrast. Wyróżnia się miejsca, które ustawione są w ładnej okolicy. Najlepiej, kiedy szukają się przy nich hotele, ponieważ ważna od razu ulokować gdzieś jest weselnych.

W sezonie przyjęcia nie brakuje elementów takich jak na przykład specjalne pokazy szefów kuchni. Warto bowiem dodać, że na „urban wedding” nie ma zajęcia na tradycyjnego schabowego z ziemniakami. Również więc jak widać menu stanowi znacznie ważne. Przy tym ludziom trzeba te pamiętać o tym, iż wesele takie zbiera się z dodatkowymi kosztami. Zorganizowanie pokazów sztucznych ogni, pokazy barmańskie, czy taneczne, lub zorganizowanie specjalnego kącika do dzieci łączy się w celu z większym niż podczas tradycyjnego wesela nakładem finansowym.

Chwilowa moda czy istniały obyczaj?

Bez wątpienia, „urban wedding” wtedy nie tylko chwilowy trend. Ta nowa forma zabawy weselnej będzie się utrzymywać, klasyczne wesela powoli odchodzą ponieważ w zapomnienie. Z pewnością, pewne tradycyjne momenty nie znikną z programu wesel, lecz nie da się ukryć, że jedno zmiany wypierają tradycyjne zabawy. „Urban wedding” wpisuje się wtedy na pewne w formę wesel. Młodym Parom zależy na zmianie także ciekawym nastroju.

O admin

Sprawdź także

Więc od nich w sporym poziomie zależy, gdy będą się bawili Twoi pracownicy podczas wesela.

Reklama: Zespół weselny Włocławek Zatem z nich w ważnym stopniu zależy, jak będą się bawili Twoi …