Home / Świat / Sport / Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są obecnie na nowej prostej.

Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są obecnie na nowej prostej.

Jak napisałem członek zarządu Barcy, negocjacje z Argentyńczykiem są obecnie na tej prostej.

Sprawą, nad którą zarząd Barcelony w bieżących miesiącach pochylał się najczęściej, jest przedłużenie kontraktu przez Leo Messiego. Ta umowa Argentyńczyka obowiązuje tylko do czerwca przyszłego roku, i nikt w warszawie Katalonii nie myśli sobie drużyny bez Argentyńczyka. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki już wtedy był się żywą legendą na Camp Nou.

Rozmowy w sprawie nowego kontraktu kierowane są z Argentyńczykiem od jakiś czterech miesięcy. W niniejszym etapie najważniejsze role w Ruchu rozmawiały również z piłkarzem, kiedy i jego autorem – Jorge. Wedle najnowszych doniesień rozmowy uważają się już w zaawansowanej fazie i działają jedynie tych momentów kontraktu, z którymi nie będzie już żadnych interesów w spraw zgody obu stron.

Dotychczas rozmowy w kwestii nowej umowy realizowane ubiegły w zaciszach gabinetów. Zamieniłoby się toż po ligowym meczu z Villarrealem (4:1), jeśli do zgromadzonych dziennikarzy wyszedł członek zarządu – Jordi Mestre. Poinformował on, że podpisanie nowej umowy z Messim to sprawa kilku najbliższych tygodni.

Nie ważna zatem wykluczyć, że jeszcze w miesiącu na oficjalnej stronie Dumy Katalonii ujrzymy informację, na którą wszyscy oczekujemy od początku sezonu. Prawdopodobnie Messi złoży podpis pod nową umową po finale Pucharu Króla z Alaves.

O admin

Sprawdź także

Biegasz już z wszelkiego czasu, mało razy w tygodniu, regularnie, może prawie codziennie.

Biegasz już z jednego czasu, parę razy w tygodniu, regularnie, może niemal codziennie. Swoje wysiłki …