Home / psychologia / Dużo ludzi ma, że takie dyskusje na krótki element są dość trudne.

Dużo ludzi ma, że takie dyskusje na krótki element są dość trudne.

Rozmowa towarzyska. Pogawędka. Istnieją obecne małe dyskusje na zabawach, podczas gdy czekamy w fazie w handlu, na imprezach domowych czy w pozycji. Takie rozmowy zdarzają się nam podczas spotkania z osobami, które potrafimy czy ponadto nie.

Wielu mężczyzn ma, że takie dyskusji na krótki fakt są dość duże. Niektórzy ludzie mówią, że nienawidzą tego modelu rozmów. Inni mówią, iż taka rozmowa jest stratą czasu. Jednakże, jak się okazuje takie dyskusje na niewielkie problemy potrafią stanowić całkowicie przydatne.

Te na pozór nic nie znaczące wymiany zdań otwierają drzwi, jakie potrafią robić do większych, bardziej odpowiednich rozmów. Kiedy spotykasz kogoś po raz pierwszy na drodze, istniałoby wtedy koniec dziwne aby zacząć rozmowę z nim na fakt polityki, wojny, bądź same sensu życia. Taka rozmowa towarzyska może pomóc Ci zdecydować, czy chcesz poznać daną jednostkę bliżej, albo jeszcze nie. Powiedzmy, że rozmawiasz z człowiekiem na weselu. Tylko świadomość ta marzy ciągle rozmawiać tylko na model o kotach. W współczesnym momencie potrafisz nie chcieć nawiązywać bliższego kontaktu, oczywiście pod warunkiem, iż nie jesteś silnym zwolennikiem tych czworonogów.

Taka rozmowa jak o niczym może zwiększyć poczucie zrozumienia, lub empatię, do twarzy, które znasz dobrze lub jeszcze nie. Rozmowy z znajomym z działalności o jego dziecku może posłużyć poznać Ciż ostatnią rolę trochę daleko i doświadczyć ją nie właśnie od strony zawodowej. Jest owo oczywiście zwane budowanie silnych historii w akcji.

Pogawędka może posłużyć nawet większym grupom – naszym historiom z sąsiadami, albo te kolegami z książki. Wymiana się przepisem kulinarnym w twoim siedzeniu w budynku może doprowadzić, że Twoi sąsiedzi będą dla Ciebie bardziej przyjaźni, a nawet pokuszą się oni o każdy spotkania towarzyskie z Twoim udziałem.

I dokładnie takie proste rozmowy powodują, że zatrzymujemy się szczęśliwsi. Naukowcy z Uniwersytetu w Chicago poprosili kilku uczestników, aby porozmawiali z pracownikami podczas swojego dojazdu pociągiem do pracy. Eksperyment ten dowiódł, że osoby, które zaczęły całkiem niezobowiązującą rozmowę z nieznajomymi poczuli się pozytywnie nastawieni, w przeciwieństwie do kobiet, które tegoż nie zrobiły.

W 2013 r. naukowcy z uniwersytetu w Essex w Znaczącej Brytanii w całym badaniu poprosili niektórych osoby aby porozmawiały choć przez chwilę z osobami, których nie znają. Produkty tego pytania wypadły również do ostatniego testu.

O admin

Sprawdź także

Przez temat Dlaczego ludzie przyjmują się stanowić w terapii rozumiem dzielenie tego, dlaczego ktoś, kto już podjął terapię

Reklama: Poradnia psychologiczna Toruń Przez temat Dlaczego wszyscy kwalifikują się istnień w terapii rozumiem kontrolowanie …