Home / Zdrowie i uroda / Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które najczęściej zachodzą na czole

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które najczęściej zachodzą na czole

Reklama: Botoks Bydgoszcz

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, jakie niejednokrotnie atakują na czole, w miejscowościach oczu i ust. Dzięki zabiegowi rysy pacjentki stają się łagodniejsze, a osoba przyjemniejsza i wskazująca młodziej.

Opis zabiegu

Botoks jest wstrzykiwany w mięśnie wydobywające się w krainie oczu, czoła lub ust. Przed zabiegiem lekarz oczyszcza skórę preparatem bezalkoholowym. Sposób nie jest niepokojący i wykonywany jest wolny znieczulenia. Zabieg trwa 15 minut. Efekt botoksu uważa się przez blisko 6 miesięcy. Po obecnym terminie wykonanie botoksu słabnie, tylko u poszczególnych pacjentek efekty karmią się nawet przez 10 miesięcy.

Przygotowanie do zabiegu

Do botoksu nie jest proszone profesjonalne przygotowanie, pacjentka nie musi dokonywać dodatkowych badań. Konieczna jest pomoc lekarska i subtelny wywiad.

Przeciwwskazania do sposobu

Przed wstrzyknięciem botoksu lekarz dokładnie odwiedza miejsce zabiegu. Jeżeli na skórze pojawi się stan zapalny lub znaczny trądzik, obowiązkowe będzie odłożenie środka do etapu wyleczenia. Botosku nie wstrzykuje się gdy pacjent przyjmuje leki przeciwbólowe lub przeciwgorączkowe zawierające substancje rozrzedzające krew. Braku nie pracuje się dziewczynom w trakcie miesiączki, skoro w tymże czasie żyje ochota do krwawienia.

Po wstrzyknięciu botoksu

Po zabiegu skóra pacjenta jest chłodzona i smarowana kosmetykiem z witaminą K, który przeciwdziała powstawaniu siniaków. Pacjent nie powinien się schylać ani pisać przez liczby trzy godziny. Chyba toż dostarczyć spłynięcie botoksu w następną branżę osoby. Doskonałe wyniki są widoczne po dwóch tygodniach, ale u niektórych pacjentek pojawiają się już innego dnia. Po dwóch tygodniach obowiązkowa jest konsultacja kontrolna, podczas której lekarz sprawdza, czy botoks podzielił się równomiernie a czy chciane są ewentualne zmiany.

O admin

Sprawdź także

Pielęgnowanie okolic oczu kremami to tylko wstęp projektu

Reklama: Botoks Bydgoszcz Pielęgnowanie okolic oczu kremami to dopiero wstęp projektu – ” Nie zamierzam …