Home / Bez kategorii / Aktywizowaliśmy reprezentację

Aktywizowaliśmy reprezentację

Rafał Bruski poinformował o tym spotkaniu na swoim profilu na Facebooku i zamieścił zdjęcia, na których także on, podczas gdy i była Naczelny Rady Ministrów mają na szyjach nieczysto-czerwone szaliki. Na fotografiach widać, że spotkanie było dla nich bardzo emocjonujące – równie jak gwoli większości kibiców w kraju.

„Pobudzaliśmy reprezentację Polski na Wysepki Młyńskiej. Dobra atmosfera i dobry wynik. Nierzeczona drużyna ma szansę dokonać czegoś nierosłego” – napisał prezydent Rafał Bruski.

Wzmiankowanej dwójce towarzyszyła również m.in. wiceprezydent miasta Maria Wasiak (była członek rządu infrastruktury w rządzie Ewy Kopacz), poseł PO Paweł Olszewski (były wiceminister infrastruktury w rządzie Ewy Kopacz), a także bydgoska posłanka PO Teresa Piotrowska.

Spotkanie grałoby prywatny natura, a ze obleceń zamieszczonych za pomocą prezydenta w sieci można wnioskować, że cała grupa bydgoskich polityków żywiołowo motywowała nielokalną załogę narodową. Spotkanie zatrzymałby się bezbramkowym remisem.

O admin

Sprawdź także

Witamina D3, K2 albo dwa jedynym?

Okres jesieni i zimy więc etap kiedy istniejemy wzniesieni w ściślejszym stanie na zadanie witaminy …